Rudens palydų šventė Zūbiškėse

CIMG8900    

Ruduo… Sukasi gyvenimo ratas. Vieni skuba užarti laukus, užbaigti sėją, o šeimininkės vis dar triūsia, ruošdamos atsargas žiemai. Tačiau tarp darbų reikalingas ir smagus poilsis. Net ir lietuvių liaudies patarlė sako: ,,Mokėk dirbti, bet mokėk ir švęsti“.

Zūbiškių bendruomenės gyventojams, tai neblogai sekasi suderinti. Į Rudens palydų šventę vėlyvą spalio vakarą sugužėjo nemažas pulkas ne tik zūbiškėnų, bet ir svečių. Jonavos rajono Šveicarijos kultūros centro liaudiška kapela ,,Verpena“ (vadovė D. Toločkienė) organizavo žaidimus, ratelius, džiugino dainomis. Gitara grojo ūkininkų Snieguolės ir Andriaus Vaškevičių sūnus Rokas.

Rudeniškais akcentais puoštoje salėje šoko jauni ir seni, dalinosi patirtimi, naujomis idėjomis, skanavo šeimininkų keptus pyragus, gamintus sūrius ir kitus gardumynus. Zūbiškių bendruomenė  (pirmininkas Marijonas Kriaučiūnas) džiaugėsi įrengta tinklinio aikštele, gražia pavėsine ir sūpuoklėmis. Jau vasarą čia šurmuliavo jaunimas.

CIMG8955CIMG8931

Zūbiškių skyriaus vaizduojamosios-dekoratyviosios dailės būrelio, vadovė V. Klein, pagamintais suvenyrais buvo apdovanoti daugelis šventės dalyvių už gardžius patiekalus, šaunų ūkininkavimą, smagų šokį, šmaikštų žodį, paramą.

Esame dėkingi visiems, kurie šį rudenišką vakarą buvo kartu.

CIMG8958OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CIMG8981

You may also like...

Comments are closed.