Apie Palomenės kultūros centrą

           Palomenės kultūros centras įkurtas 2008 m. spalio 24 d. Tai Kaišiadorių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, kuri puoselėja etninę kultūrą ir mėgėjų meną, plėtoja edukacinę veiklą bei kultūros paveldo ir kultūrinio turizmo sklaidą, taip pat kuria menines programas, tenkina Palomenės seniūnijos bendruomenės kultūrinius poreikius ir organizuoja profesionalaus meno sklaidą.

          Palomenės KC – tai liaudies meno ir amatų mokymo centras, kurio darbuotojai siekia ne tik išsaugoti, bet ir skleisti vietos tradicijas bei papročius. Renovuotose, kultūriniams poreikiams pritaikytose patalpose laukiami ne tik vietos gyventojai, bet ir po  įvairiausius Lietuvos kampelius išsibarstę kraštiečiai.

         Palomenės kultūros centras  glaudžiai bendradarbiauja su kitais Kaišiadorių rajono ir Lietuvos kultūros centrais, Kaišiadorių muziejumi, Palomenės seniūnijoje įsikūrusių kaimų bendruomenėmis, mokyklomis ir kitomis Kaišiadorių rajono įstaigomis. Palomenės kultūros centrui priklauso Zūbiškių skyrius, įsikūręs  Zūbiškių kaime, buvusiame  K. Bajarčiaus mokyklos pastate.

 DSC_0006_600px

Palomenės KC

Zūbiškių skyrius

Palomenės KC Zūbiškių skyrius

 

 

 

 

Comments are closed.