Zūbiškėse populiarus „Žinių turnyras“

Kiekvienas kraštas gražus ir įdomus ne tik gamtos grožiu, bet ir šventėmis- renginiais, kurie suburia žmones. Zūbiškių seniūnaitijos seniūnaitė Sonata Taparauskienė ir Palomenės KC Zūbiškių skyriaus vadovė Nijolė Nartautienė vasario 14 d. subūrė žmones žaidimui „Žinių turnyras“, kuris vyko pagal kito populiaraus žaidimo „Protų mūšis“ taisykles. Renginys buvo skirtas paminėti Vasario 16-ąją, buvo siejamas su 2016-aisiais- bendruomenių metais.

Žaidime dalyvavo 5 komandos: po 1 iš Palomenės bei Paparčių, 3 iš Zūbiškių- 2 suaugusiųjų ir 1 jaunimo. Iš viso atvyko beveik 40 žmonių. Įvairaus amžiaus, įvairių profesijų ir pomėgių bendruomenių nariai varžėsi atsakinėdami į klausimus apie Lietuvą ir pasaulį. Nugalėjo viena iš Zūbiškių komandų- jiems įteikė dovanas- populiarias knygas. Bet visi džiaugėsi labai turiningai praleistu laiku, šiltu bendravimu, susitikimu su kaimynais iš tolimesnių bendruomenių.

Kadangi „Žinių turnyrai“ bus rengiami maždaug kas mėnesį, tai Zūbiškių salėje kviečiami dalyvauti ir kitų kaimų, kitų bendruomenių žaidėjai. Laukiame kitų susitikimų- protų kovų.

Jolanta Naraškevičienė

Daugiau nuotraukų galite matyti paspaudę čia.

You may also like...

Comments are closed.