Žvejų šventė Neprėkštoje

žvejyba

Dalinamės įspūdžiais iš pirmąjį rugpjūčio šeštadienį suorganizuotos žvejų šventės Neprėkštoje.

Žuvienė ir tinklinis Neprėkštos ežero pakrantėje

          Karščiai žvejams – nė motais. Tokį įspūdį susidaryti galėjo kiekvienas, pirmąjį rugpjūčio šeštadienį nusprendęs praleisti Neprėkštos ežero pakrantėje. Čia suorganizuota žvejų šventė priviliojo ne vieną žvejybos entuziastą. Apsiginklavę ne tik tradiciniais žvejybos įrankiais, bet ir pakankamu kiekiu mineralinio vandens meškeres „surėmė“ aštuoni žvejai. Nuo pat ankstyvo ryto jie bandė išsiaiškinti, kas pagaus daugiau ir kieno laimikis bus didžiausias.

         Palomenės KC direktorė Virginija Kudaševičienė ir Neprėkštos seniūnaitė Banga Grendienė pasistengė, jog karščiu alsuojantis šeštadienis neprailgtų ne tik žvejams, bet ir poilsiautojams. Ežero pakrantėje susirinkusius Neprėkštos bendruomenės narius ir svečius iš aplinkinių gyvenviečių pasitiko nuotaikingi muzikos garsai. O kur dar žaidimai ir fizinės rungtys… Tie, kurie nepabūgo kaitrių saulės spindulių jėgas galėjo išbandyti ne tik įvairiuose žaidimuose, bet ir tinklinio aikštelėje. Poilsiautojai noriai atsiliepė į organizatorių kvietimus ir sudarė net penkias jėgas išbandyti panorusias komandas. Šį kartą savo meistriškumą įrodė „Šamai“. Tuo metu žvejybos rungtyje labiausiai pasisekė Daliai ir Viliui Dzimidavičiams. Jie aplenkė antroje vietoje likusius Alvydą ir Justiną Greskus bei trečią vietą užėmusią „Vainos“ komandą.

         Nors ir užtruko, kol buvo išaiškinti nugalėtojai, rugpjūčio 2–oji neprailgo. Šventės dalyviai mėgavosi ne tik puikia draugija, gaivinančiu ežero vandeniu, bet ir iš laimikio išvirta žuviene. Susirinkusius maloniai nuteikė ir sutvarkyta ežero pakrantė. Joje ne tik atnaujinta tinklinio aikštelė, lieptas, bet ir įrengti suolai. Šventės organizatoriai džiaugėsi, jog prie šių pokyčių prisidėjo ir patys Neprėkštos bendruomenės nariai. Štai medienos suolams ir lieptui parūpino Diana ir Modestas Zujai. Galimybę naudotis elektra suteikė ūkininkas Stepas Paulauskas. Finansiškai rėmė  ir Vaidas Skominas bei Rolandas Griesius. Tvarkyti aplinką padėjo ir kiti bendruomenės gerovei neabejingi Neprėkštos gyventojai. Jų tiek daug, kad visų nė neišvardinsi… Tuo ypač džiaugėsi šventės organizatoriai, dėkoję visiems, prisidėjusiems prie puikios nuotaikos sukūrimo.

organizatores

Organizatorės

zvejai

Žvejai

leidimas zuvauti

žvejyba

žvejys

žuvų matavimas

  Kieno žuvis didžiausia?

žuvienė

Verdame žuvienę

 

 

You may also like...

Comments are closed.