Uncategorized @lt

Ekskursija į Tauragnus

By 2020-08-297 rugsėjo, 2020No Comments

Rugsėjo 11 d. (penktadienį) 8 val. kviečiame kartu keliauti į Tauragnų apylinkes.

Išvykstama nuo Palomenės kultūros centro (Lomenos g. 31, LT-56383 Palomenė, Kaišiadorių r. sav.).

Jūsų laukia ekskursija į Ginučių malūną, Stripeikių bičių muziejų, Ladakalnio apžvalgos aikštelę: edukacinis užsiėmimas – kiaušinienės kepimas.
Vykstama į Utenos kultūros centro Tauragnų skyrių (A. Musteikio g. 29, 28316 Utenos r.). Susitikime su kultūros darbuotojais dalinsimės gerąja patirtimi. Taip pat aplankysime Ginučių malūną, kuris yra valstybės saugomas paminklas su išlikusia senovine, prieš beveik trisdešimt metų rekonstruota įranga, Stripeikių bitininkystės muziejų, įsikūrusį Aukštaitijos nacionaliniame parke, kuris unikalus dėl žinių apie bitininkystės amatą, lankytojai supažindinami su bitininkyste, jos raida Lietuvoje, savitumais, bičių gyvenimu, jų vieta ekosistemoje, bičių ekologija. Pasigrožėsime gamta iš Ladakalnio apžvalgos aikštelės, nuo kurios atsiveria vaizdas į 6 ežerus: Linkmeną, Asėką, Alksnaitį, Alksną, Ūkoją, Pakasą. Paukščių kaimo sodyboje dalyvausime kiaušinienės kepimo edukacijoje.

Svarbu! Dalyvių skaičius ribotas. Registracija el. p. palomenes.kulturoscentras@gmail.com, mob. tel. 8 656 19 517, iki rugsėjo 7 d.

Aktualizuojami kultūros paveldo objektai: Ginučių malūnas, Ladakalnis.

Organizatorius ir daugiau informacijos: Palomenės kultūros centro direktorė Virginija Kudaševičienė, tel. nr. 8 656 19 517.

Bendraorganizatorius: Utenos kultūros centro Tauragnų skyrius.